English
   
HomeAbout UsCompaniesProjectsScope of WorkContact Us
  Europe Elite Group - Hakkımızda - Mühendislik İşleri
Şirket Profili Taahhüt
 
Mühendislik İşleri

1. Mekanik Çalışmalar
    Şubelerimizden biri mühendislik hizmetleri için mekanik işlemleri devralıyor. Mekanik işlemlerde uzmanlaşmış birçok şirketlerle bağlantılarımız bulunmaktadır , Farklı büyüklük ve tiplerde jenerator kurulum ekpmanları gibi. Kurulum işlerinde uzman ve deneyimli elemanlarımız mevcuttur. Kadromuz birçok üretici fabrikalar , güç istasyonları, su işleme istasyonları ve R.O su tesisleri, ham petrol rafineleri, portatif rafinelerin fabrikasyon boru tesisatı destekleri, elektrik üretici jeneratorler.

2. Elektrik Çalışmalar
    Şirketimiz güç üretimi, jeneratör , dağıtım ve elektrik enerjisinin (400kv-132kv)iletiminde kullanılan çelik yapılı kulelerin inşaatında uzun bir deneyime sahiptir. Bunun yanısıra Kablo, izole, bağlantılar, trafolar(HV- MV) ve elektrik güç isale hattı gibi ilgili bütün materyaller konusunda da deneyimlidir.

3. Elektronik Çalışmalar
    Şirketimiz portatif IR bulucu aygıtlarıyla bütün elektronik güvenlik ve kontrol sistemlerinin dizaynı ile birlikte kurulumu üzerinde çalışmalar yapmak istemektedir. İletişim çalışmaları ,kablolu veya kablosuz sistemlerin dizaynı ve kurulumunda da muktediriz.

4. Ticari Çalışmalar
    Şirketimiz, ham madde, makine, inşaat malzemeleri, Jeneratör, güç üretim merkezleri, kamyon, askeri hizmet , polis ve Irak bakanlığındaki ihtiyacınız olan bütün gereksinimler ve ekipmanları sağlayabilmektedir. Sizlerden gelecek projelerin yapımı için işbirliğine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.


 
  Copyright © 2011 Europe Elite Tüm Hakları Saklıdır. Use